DOKATO*PL

HODOWLA KOTÓW MAINE COON

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

O NAS

Obrazek "http://gify.11street.pl/vardata/galeria/kotki/kotki009.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://gify.11street.pl/vardata/galeria/kotki/kotki009.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.Obrazek "http://gify.11street.pl/vardata/galeria/kotki/kotki009.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.

Jesteśmy nową rozwijającą się hodowlą ,działającą od 2009 roku . Zwierzęta w naszym domu są od zawsze,począwszy od chomika,żółwia,królika,,fretki i dużego psa. Odgrywają one ogromne znaczenie w naszym życiu.

Moment w którym zafascynowały nas kociaki dobrze pamiętamy.Zaczęło się od wystawy kocich piękności w Poznaniu.Było tam tyle słodkich futrzaków,ale my już wiedzieliśmy,że tylko jedna rasa wzbudziła nasze zainteresowanie. Tą rasą były oczywiście koty MAINE COON. Miały to coś. Piękne futro,cudowny charakter,przede wszystkim duże. Długo się nie zastanawialiśmy.Wspólnie doszliśmy do jednomyślnej decyzji o zakupie kociaka tej rasy. Po miesiącu poszukiwań byliśmy szczęśliwymi właścicielami koteczki czarnej z białym klasycznie pręgowanej o mitycznym imieniu AFRODYTA.Tak oto w skrócie narodziła się miłość do największego przedstawiciela z kotów domowych.Do naszej hodowli dołączył również kocurek kremowy klasycznie pręgowany o słodkim imieniu CHARLIE. Do naszej rodziny dołączyła z miotu B  koteczka BE LOVE .Jesteśmy dumni z naszych futrzastych pociech.

Z głębokim żalem zawiadamiamy,że 23 maja 2013 roku po ciężkiej chorobie odeszła nasza ukochana żona i mama Dorota Ziemniewicz.

Kochanie brakuje nam ciebie

Wspólnie z synem , najlepiej jak potrafie ,pragne kontynynuowac pasje żony .

Comments are closed.